Cześć!

Samodzielny Marketing Piotr Bronikowski

Przez ostatnie 8 lat zbierałem wiedzę i doświadczenie w marketingu online, pracując w różnych firmach i nad własnymi projektami. Teraz jestem Liderem sekcji SEO w grupie Domodi i pracuję m.in. przy serwisie domodi.pl. Czasami zdarza mi się udzielać konsultacji marketingowych, a kiedyś też nauczałem języka angielskiego i nawet próbowałem sił w ogrodnictwie. To jednak nie był mój żywioł.

Ostatnio napisałem książkę, która czeka na swoją porcję promocji. Niestety brak czasu to przewlekły problem, który pewnie dotyka też Ciebie. Domyślam się również, że nikła wiedza o marketingu nie ułatwia sprawy, a przecież masz tak wiele świetnych pomysłów. Prawda?

Rozumiem Ciebie doskonale, dlatego połączyłem dwie pasje – pisanie i marketing, by pomóc Ci wypromować swój pomysł samodzielnie. To da się zrobić! Ten blog dedykuję wszystkim początkującym twórcom (pisarzom, fotografom, muzykom…) i każdemu młodemu przedsiębiorcy, który stawia pierwsze kroki w biznesie. Będę zaszczycony, jeśli któryś z moich poradników Ci pomoże.

O mnie

  • 8 lat doświadczenia w marketingu online
  • Jedna wydana książka science fiction
  • Setki tysięcy kilometrów przejechanych na rowerze
  • Fascynacja profesjonalnymi rozgrywkami Starcrafta
  • Nauka tańca Lindy Hop